top of page
Beznazwy-2.png

WARSZTATY I SZKOLENIA

Obszar Aktywny to kolejna marka rozwijana przez twórców  Archizo. Jesteśmy zespołem ludzi aktywnych, zaangażowanych w temacie skutecznego edukowania, z wieloletnim doświadczeniem w pracy na różnych szczeblach szkolnictwa oraz w edukacji nieformalnej.
Tworzymy autorskie warsztaty doskonalące dla nauczycieli oraz warsztaty rozwijające dla uczniów utrzymane w duchu edukacji nieformalnej.

Archizo _ warsztat Dlaczego Dzwonnik z N

Obszar Aktywny – dlaczego to robimy?

Naszym priorytetem jest aktywne i kreatywne wspieranie nauczycieli i edukatorów, pokazywanie nowych możliwości, budowanie dobrych relacji, wymiana doświadczeń oraz znalezienie odpowiedzi na oczekiwania dzisiejszego rynku potrzeb edukacyjnych dzieci i dorosłych.

Jak wiele w dzisiejszej edukacji jest schematów?
Jak nauczyć uczniów uczyć się?
Jak samemu znaleźć motywację by pracować z uczniami i czerpać z tego satysfakcję?
Wreszcie, czy można inaczej?

My wiemy, że tak. Można, a nawet - że trzeba. Znamy potrzeby szkoły, są one dla nas ważne, dlatego reagujemy na nie.

Obszar Aktywny – jak działamy?

Pracujemy tak, by dzielić się sprawdzonymi i skutecznymi narzędziami metodycznymi. Na co dzień prowadzimy rozległe rozmowy z pedagogami, nauczycielami kształcącymi na każdym etapie edukacyjnym, psychologami, a także samymi uczniami.

Opracowaliśmy autorską ofertę warsztatów doskonalących skierowaną zarówno do:
- osób uczących się, - uczniów,
- jak i tych, którzy uczą jak uczyć, czyli nauczycieli i edukatorów.

Na płaszczyźnie Obszaru Aktywnego działamy wychodząc poza temat architektury i śmiało wychodzimy poza utarte schematy w systemie edukacji.

Odkrywamy sposoby motywacji, szukamy nowych narzędzi niezbędnych w procesie edukacji, szukamy również ludzi takich jak my, którzy są świadomi i wierzą w aktywną, pozaformalną skuteczność nauczania i ludzi, którzy są chłonni wiedzy, chcą zmieniać i zrywać z utartymi schematami.

WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI

bottom of page