Brązowy medal w międzynarodowym konkursie Design that Educates Awards


Drewniana kolekcja klocków Archizo zdobyła brązowy medal w międzynarodowym konkursie Design that Educates Awards w kategorii PRODUCT DESIGN.

Konkurs prezentuje i promuje najlepsze pomysły i wdrożenia z obszaru architektury oraz projektowania o wartościach prospołecznych, które mogą przy okazji edukować i kształtować drogi przyszłego rozwoju ludzkości.

To ogromne wyróżnienie dla nas. Międzynarodowe jury konkursu doceniło nasz produkt za innowacyjność, mądry design oraz wartości prospołeczne i edukacyjne, z czego jesteśmy niezmiernie dumni, bo to one leżą u podstaw projektowania Archizo.

Każdego roku ceniony zespół sędziów wybiera wybitne pomysły i wdrożenia w kategoriach projektowania architektonicznego, projektowania produktu, projektowania uniwersalnego i projektowania responsywnego. W tej edycji roku w kategorii product design znaleźliśmy się na podium obok:

Light Phone II – ascetycznego, designerskiego telefonu, oszczędzającego energię własną i użytkownika – wyposażanego w ekran E-Link, oferujący podstawowe i nienarzucające się funkcjonalności . Projekt został stworzony przez Joe Hollier i Kaiwei Tang, projektantówtworzących pierwotnie telefony i aplikacje dla Google.

Portable Energy Converter - niedużego, poręcznego urządzenia, które wytwarza prąd pozwalający np. naładować telefon z ciepła. Dzięki niemu każdy może sięgnąć po energię, która jest wokół nas i ją przetworzyć na energię elektryczną – tym samym oszczędzając zasoby planety. Autor - Connor Musoke-Jones – Lead designer, Founder and Director of TruRegard ltd.

Dziękujemy za zaufanie i dostrzeżenie idei, która nam przyświeca – mądrego, odpowiedzialnego i merytorycznego projektowania.


19 wyświetlenia