top of page

Pierwsze w Polsce słuchowisko architektoniczne już jest


Zapraszamy Was do wysłuchania pierwszego w Polsce słuchowiska architektonicznego pt. „Archipodróże po Notre Dame de Paris murze”.


Bohaterami tej niezwykłej, architektonicznej przygody jest - rodzeństwo - Nela i Felek, które dzięki znalezionemu „ołówkowi do świata” przenosi w dowolne miejsce na świecie, aby przeżywać architektoniczne przygody. W pierwszą podróż wybierają się do Francji,

gdzie poznają tajniki katedry Notre Dame de Paris.


Archi podróże pobudzają wyobraźnię, angażują i uspokajają nawet najruchliwsze urwisy. To mądra alternatywa dla bajek animowanych, sposób na wieczorne usypianie lub udaną dłuższą podróż samochodem. Słuchowiska można słuchać razem, a załączone akcesoria edukują i angażują oraz osadzają architekturę w realnym świecie. Jesteśmy przekonani, że również i dorośli znajdą w słuchowisku jego relaksującą i merytoryczną wartość dla siebie. Słuchowisko skierowane jest do dzieci w wieku 5-10 lat.


"Archipodróże po Notre Dame de Paris murze" otwiera cykl pięciu, pierwszych w Polsce architektonicznych słuchowisk dla dzieci.


Autorką słuchowiska jest Marta Nowacka, która ze wszelkim doświadczeniem i wiedzą pedagogiczną napisała scenariusz, zagrała w nim jedną z głównych ról, obok doświadczonego aktora o łódzkich korzeniach – Dobromira Dymeckiego. Słuchowisko dostępne jest także do bezpłatnego pobrania - na stronie internetowej


Autorka: Marta Nowacka

Współpraca i opieka reżyserska: Łukasz Orzechowski

Aktorka / Nela: Marta Nowacka

Aktor / Pan, Felek: Dobromir Dymecki

Współpraca muzyczna: Paweł Odorowicz

Realizacja: Soundsitive Studio


Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci"Słuchowisko zostało objęte patronatem Ambasady Francji w Polsce.
16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page